Katalog produktów

Mousepad o nietypowym kształcie, samoprzylepny 1

Mousepad o nietypowym kształcie, samoprzylepny

Alternatywna nazwa: podkład pod mysz o nietypowym kształcie samoprzylepny, podkładka pod mysz o nietypowym kształcie samoprzylepna, podstawka pod mysz o nietypowym kształcie samoprzylepna, podkład na mysz o nietypowym kształcie samoprzylepny, podkładka na mysz o nietypowym kształcie samoprzylepna, podstawka na mysz o nietypowym kształcie samoprzylepna, podkładka biurko o nietypowym kształcie samoprzylepna, podkładka na ladę sklepową o nietypowym kształcie samoprzylepna, podstawka na biurko o nietypowym kształcie samoprzylepna, podstawka komputerowa o nietypowym kształcie samoprzylepna, podkładka komputerowa o nietypowym kształcie samoprzylepna, mata pod mysz o nietypowym kształcie samoprzylepna, matka pod mysz o nietypowym kształcie samoprzylepna, mousematka o nietypowym kształcie samoprzylepna, mousepad o nietypowym kształcie samoprzylepny, mouse mat samoprzylepny, mousepady o nietypowym kształcie samoprzylepne

Opis


Mousepad o nietypowym kształcie zewnętrznej krawędzi, samoprzylepny, wykonywany jest według wskazówek klienta według indywidualnych projektów. Na potrzeby produkcji wykonuje się narzędzie (wykrojnik) do wysztancowywania (wycinania kształtu) krawędzi podkładu. 

Powierzchnia reklamowa może zajmować całą górną płaszczyznę aż do samych krawędzi podkładki.

Dużą zaletą mousepadów samoprzylepnych jest ich duża przyczepność do podłoża i ich znikoma wysokość - około 0,4mm.


Warstwa górna to transparentna, bezbarwna folia PVC (PCW) 0,3mm z powierzchnią zwiększająca precyzje i szybkość przy korzystaniu z myszy komputerowej.


Na foli „od spodu” umieszczany jest nadruk reklamowy wykonywany metodą druku offsetowego lub sitodrukowego.

Powierzchnia zapobiegającą przesunięciu podkładu jest warstwa "wiecznie żywego" kleju, który pozwala na odlepienie podkładu z jednego miejsca i naklejenie w kolejne. klej pozostaje na podkładce pod mysz a nie na stole.

Na czas transportu i dystrybucji, "wiecznie żywy" klej, zabezpieczony jest warstwą papieru woskowego lub polipropylenu o grubości 0,1mm. Wygodny "języczek" ułatwia zdjęcie zabezpieczenia przed użytkowaniem.

UWAGA! Ta metoda nadaje się do stosowania na większości nowoczesnych mebli ze szkła metali, płyt wiórowych i tworzyw sztucznych oraz lakierowanego drewna naturalnego. Na powierzchniach zabezpieczonych naturalna politurą i starymi lakierami stosowanymi na antykach i w okresie PRL może dojść do zbyt mocnego przyklejenia podkładu. Dlatego zaleca się w tych wypadkach zachować ostrożność gdyż przyklejenie podkładu na warstwę farby/lakieru która kiepsko się trzyma podłoża może spowodować miejscowe odejście lakieru podczas zdejmowania podkładu samoprzylepnego z takich powierzchni.
kody produktu, użyteczne przy kontakcie z działem handlowym POLYmedia:

technika drukuMousepad prostokątny, samoprzylepny
druk offsetowy na folii614x3
sitodruk na folii614x5

 Opis dodatkowy

Cena tego produktu uzależniona jest  od wybranego modelu, ilości kolorów nadruku i nakładu. Dla indywidualnej wyceny oraz wszelkich pytań i sugestii prosimy się skontaktować z działem handlowym POLYmedia telefonicznie, osobiście lub wysyłając list na: info@polymedia.pl