Katalog produktów

Mousepad okrągły, samoprzylepny 1

Mousepad okrągły, samoprzylepny 2

Mousepad okrągły, samoprzylepny 3

Mousepad okrągły, samoprzylepny 4

Mousepad okrągły, samoprzylepny 5

Mousepad okrągły, samoprzylepny 6

Mousepad okrągły, samoprzylepny 7

Mousepad okrągły, samoprzylepny 8

Mousepad okrągły, samoprzylepny 9

Mousepad okrągły, samoprzylepny

Alternatywna nazwa: podkład pod mysz okrągły samoprzylepny, podkładka pod mysz okrągła samoprzylepna, podstawka pod mysz okrągła samoprzylepna, podkład na mysz okrągły samoprzylepny, podkładka na mysz okrągła samoprzylepna, podstawka na mysz okrągła samoprzylepna, podkładka na biurko okrągła samoprzylepna, podkładka na ladę sklepową okrągła samoprzylepna, podstawka na biurko okrągła samoprzylepna, podstawka komputerowa okrągła samoprzylepna, podkładka komputerowa okrągła samoprzylepna, mata pod mysz samoprzylepna, matka pod mysz samoprzylepna, mousematka samoprzylepna, mousepad samoprzylepny, mouse mat samoprzylepny

Opis


Mousepad okrągły, samoprzylepny, standardowo wykonywany jest w formie koła o średnicy 213mm. Inne średnice możliwe. Powierzchnia reklamowa może zajmować całą górną płaszczyznę aż do samych krawędzi podkładki.
Dużą zaletą mousepadów samoprzylepnych jest ich duża przyczepność do podłoża i ich znikoma wysokość - około 0,4mm.

Warstwa górna to transparentna, bezbarwna folia PVC (PCW) 0,3mm z powierzchnią zwiększająca precyzje i szybkość przy korzystaniu z myszy komputerowej.

Na foli „od spodu” umieszczany jest nadruk reklamowy wykonywany metodą druku offsetowego lub sitodrukowego.

Powierzchnia zapobiegającą przesunięciu podkładu jest warstwa "wiecznie żywego" kleju, który pozwala na odlepienie podkładu z jednego miejsca i naklejenie w kolejne. klej pozostaje na podkładce pod mysz a nie na stole.

Na czas transportu i dystrybucji, "wiecznie żywy" klej, zabezpieczony jest warstwą papieru woskowego lub polipropylenu o grubości 0,1mm. Wygodny "języczek" ułatwia zdjęcie zabezpieczenia przed użytkowaniem.

UWAGA! Ta metoda nadaje się do stosowania na większości nowoczesnych mebli ze szkła metali, płyt wiórowych i tworzyw sztucznych oraz lakierowanego drewna naturalnego. Na powierzchniach zabezpieczonych naturalna politurą i starymi lakierami stosowanymi na antykach i w okresie PRL może dojść do zbyt mocnego przyklejenia podkładu. Dlatego zaleca się w tych wypadkach zachować ostrożność gdyż przyklejenie podkładu na warstwę farby/lakieru która kiepsko się trzyma podłoża może spowodować miejscowe odejście lakieru podczas zdejmowania podkładu samoprzylepnego z takich powierzchni.
kody produktu, użyteczne przy kontakcie z działem handlowym POLYmedia:

technika drukuMousepad okrągły, samoprzylepny
druk offsetowy na folii61423
sitodruk na folii61425

Zastosowane materialy


farby do druku offsetowego na folii PCV (PCW, PVC), farby do druku sitodrukowego rozpuszczalnikowe lub utwardzane UV, transparentna, bezbarwna folia PVC (PCW) 0,3mm do podkładów pod myszy, klej "wiecznie żywy" nanoszony sitodrukiem i zabezpieczony folią polipropylenową 0,1mm

 Opis dodatkowy

Cena tego produktu uzależniona jest  od wybranego modelu, ilości kolorów nadruku i nakładu. Dla indywidualnej wyceny oraz wszelkich pytań i sugestii prosimy się skontaktować z działem handlowym POLYmedia telefonicznie, osobiście lub wysyłając list na: info@polymedia.pl