Katalog produktów

Mousepad prostokątny, samoprzylepny 1

Mousepad prostokątny, samoprzylepny 2

Mousepad prostokątny, samoprzylepny 3

Mousepad prostokątny, samoprzylepny 4

Mousepad prostokątny, samoprzylepny 5

Mousepad prostokątny, samoprzylepny 6

Mousepad prostokątny, samoprzylepny

Alternatywna nazwa: podkład pod mysz prostokątny samoprzylepny, podkładka pod mysz prostokątna samoprzylepna, podstawka pod mysz prostokątna samoprzylepna, podkład na mysz prostokątny samoprzylepny, podkładka na mysz prostokątna samoprzylepna, podstawka na mysz prostokątna samoprzylepna, podkładka biurko prostokątna samoprzylepna, podkładka na ladę sklepową prostokątna samoprzylepna, podstawka na biurko prostokątna samoprzylepna, podstawka komputerowa prostokątna samoprzylepna, podkładka komputerowa prostokątna samoprzylepna, mata pod mysz prostokątna samoprzylepna, matka pod mysz prostokątna samoprzylepna, mousematka prostokątna samoprzylepna, mousepad prostokątny samoprzylepny, mouse mat samoprzylepny, mousepady prostokątne samoprzylepne

Opis


Mousepad prostokątny, samoprzylepny, standardowo wykonywany jest w wymiarze 227x177mm. Inne formaty np. "kwadratowe" możliwe. Powierzchnia reklamowa może zajmować całą górną płaszczyznę aż do samych krawędzi podkładki.
Dużą zaletą mousepadów samoprzylepnych jest ich duża przyczepność do podłoża i ich znikoma wysokość - około 0,4mm.

Warstwa górna to transparentna, bezbarwna folia PVC (PCW) 0,3mm z powierzchnią zwiększająca precyzje i szybkość przy korzystaniu z myszy komputerowej.

Na foli „od spodu” umieszczany jest nadruk reklamowy wykonywany metodą druku offsetowego lub sitodrukowego.

Powierzchnia zapobiegającą przesunięciu podkładu jest warstwa "wiecznie żywego" kleju, który pozwala na odlepienie podkładu z jednego miejsca i naklejenie w kolejne. klej pozostaje na podkładce pod mysz a nie na stole.

Na czas transportu i dystrybucji, "wiecznie żywy" klej, zabezpieczony jest warstwą papieru woskowego lub polipropylenu o grubości 0,1mm. Wygodny "języczek" ułatwia zdjęcie zabezpieczenia przed użytkowaniem.

UWAGA! Ta metoda nadaje się do stosowania na większości nowoczesnych mebli ze szkła metali, płyt wiórowych i tworzyw sztucznych oraz lakierowanego drewna naturalnego. Na powierzchniach zabezpieczonych naturalna politurą i starymi lakierami stosowanymi na antykach i w okresie PRL może dojść do zbyt mocnego przyklejenia podkładu. Dlatego zaleca się w tych wypadkach zachować ostrożność gdyż przyklejenie podkładu na warstwę farby/lakieru która kiepsko się trzyma podłoża może spowodować miejscowe odejście lakieru podczas zdejmowania podkładu samoprzylepnego z takich powierzchni.
kody produktu, użyteczne przy kontakcie z działem handlowym POLYmedia:

technika drukuMousepad prostokątny, samoprzylepny
druk offsetowy na folii61443
sitodruk na folii61445

 Opis dodatkowy

Cena tego produktu uzależniona jest  od wybranego modelu, ilości kolorów nadruku i nakładu. Dla indywidualnej wyceny oraz wszelkich pytań i sugestii prosimy się skontaktować z działem handlowym POLYmedia telefonicznie, osobiście lub wysyłając list na: info@polymedia.pl