Katalog produktów
Podkładki pod mysz, na biurko i na ladę

Podkładka pod mysz komputerową (mousepad, mouse mat) jest powierzchnią zwiększająca użyteczność myszki komputerowej. Pierwsze zostały skonstruowane w 1969.

Mouse mat’y
POLYmedia zwiększają prędkość i precyzję korzystania z myszki komputerowej i poprawiają komfort pracy.

Mousepad’y stanowią wyśmienity nośnik reklamy. W naszym zakładzie produkcyjnym, wykonujemy podkładki pod mysz, również wg. projektów klienta. Wykorzystując odpowiednie technologie, możemy wykonać podkładkę pod mysz o dowolnym kształcie krawędzi zewnętrznej.

Niektórzy nasi klienci, kuszą się na podkładki pod mysz, wypełnione specjalnym żelem, w którym czasem się umieszcza pływające elementy, widoczne dzięki transparentnej powierzchni. Najczęściej wewnątrz mousepadów umieszcza pływające loga, mockup’y promowanych produktów lub liczby wskazujące na jubileusz.

Podkłady pod myszy można też kombinować razem z kalendarzami, broszurami i wizytownikami.

Dolna powierzchnia utrzymuje podkładkę na miejscu. Często jest wykonywana z warstwy, specjalnie spienionego tworzywa, którego wysoka przyczepność sprawia że mousepada można umieścić nawet pod kątem 90°do poziomu ziemi. Miłośników natury i ekologii zainteresuje fakt, że POLYmedia stosuje również w niektórych modelach, jako powierzchnie antypoślizgową podkładów pod myszy komputerowe, warstwę naturalnego korka. Dużym zainteresowaniem naszych odbiorców cieszą się podkłady pod mysz z warstwą „wiecznie żywego kleju”. „Wiecznie żywy klej” na spodzie mousepadów pozwala wielokrotne odlepianie i nalepianie w inne miejsca podkładów. Taki podkład do momentu użycia pozostaje   zabezpieczony papierem woskowym. Zaletą takiego rozwiązania jest znikoma grubość i odporność na przypadkowe przesunięcie takiej podkładki przez suwane po niej ciężkie elementy (kartony, opakowania).


Mousepady POLYmedia można wygodnie wytrzeć suchą, bądź zwilżoną szmatką całkowicie zwracając im nowość. Podkłady pod mysz zgrzewane i podkłady pod mysz dwuwarstwowe są odporne na działanie wody, więc mogą być myte i stosowane w warunkach wysokiej wilgotności powietrza.

Właściwości podkładek pod mysz POLYmedia, są testowane na to jak sprawują się w codziennej pracy. Ich znakomite właściwości sprawiają, że podkładki pod mysz  sprawdzają się nie tylko w użytku domowym i biurowym ich właściwości sprawiają że cieszą się uznaniem tych którzy oczekują od myszki wysokiej precyzji działania i wygody obsługi: grafików, projektantów, webdesigerów i …graczy.

POLY media jako producent 
reklamowych podkładów pod myszy komputerowe, podstawek pod kubki, padów biurowych i restauracyjnych może posłużyć radą, w doborze odpowiedniej dla zastosowań i nakładu technologii.