Katalog produktów

Wizytownik na dwa pliki wizytówek

Wizytownik na dwa pliki wizytówek, stojak na karty kredytowe, rabatowe, ISO/IEC 7810 ID-1 85.60 × 53.98 mm, Różne kolory.

Wizytownik stojący na dwa pliki wizytówek

Alternatywna nazwa: podstawka na dwa pliki wizytówek, display na dwa pliki wizytówek, stand na dwa pliki wizytówek, pojemnik na dwa pliki wizytówek

Kod 80851

Opis


Wizytownik stojący jest podstawką na dwa pliki wizytówek lub kart kredytowych, kart bankowych, kart płatniczych, kart bankomatowych, kart rabatowych, kart członkowskich i lojalnościowych oraz oferty i kalendarzyki w tych wymiarach.

Stojak przystosowany do wszystkich kart wykonanych zgodnie z zaleceniami normy ISO/IEC 7810, ID-1 (o wymiarach 85.60 × 53.98 mm). Stand wykonany z pleksi przeźroczystej, kolorowej - transparentnej i kolorowej – nie transparentnej.

Zastosowane materialy


farby do druku sitodrukowego rozpuszczalnikowe lub utwardzane UV, Szkło akrylowe (szkło organiczne; inaczej pleksi, plexiglas)

 Opis dodatkowy

Cena tego produktu uzależniona jest od wielkości, wybranych materiałów i kolorów nadruków. Dla indywidualnej wyceny oraz wszelkich pytań i sugestii prosimy się skontaktować z działem handlowym POLYmedia telefonicznie (22 610 59 44), osobiście lub wysyłając list na: info@polymedia.pl